خانه معمولی رطوبت کم دارد ، با این حال بسیاری از گیاهان خانه محیطی مرطوب تر را ترجیح می دهند. برخی از گیاهان مورد علاقه از مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری که در آنها در لایه زیرین و مرطوب درختی بزرگ و جنگلی شکوفا می شود ، آمده اند. این منشاء بدان معنی است که این نوع گیاهان از نظر رشد در یک خانه معمولی ضعیف هستند. بسیاری از آئرویدها و محبوب ترین ارکیده ها در این دسته قرار می گیرند و حتی پیچک انگلیسی نیز به معنای رشد در جنگل های مرطوب و مه آلود است.

 

درصد قطع شود

برای این گیاهان ، رطوبت حتی 50 درصد کافی نیست ، و برخی از رطوبت را برای رسیدن به محدوده 80 درصد ترجیح می دهند. در عوض ، بسیاری از خانه ها به ویژه در ماه های زمستان ، به ویژه در ماه های زمستان با خشک شدن استخوان خشک می شوند و هوا و هوای گرم و خشک را در سرتاسر خانه منفجر می کنند. در این خانه ها ، رطوبت 20 درصد عموماً طبیعی است.

 

اگر ایده این است که گیاهان خود را به همان اندازه که می توانید به محیط طبیعی خود نزدیک کنید ، رشد می کنید ، در اینجا قطع ارتباط قابل توجهی وجود دارد. در نتیجه ، باغداران سرپوشیده برای همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش رطوبت هستند.

 


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاهان ,خانه ,رطوبت ,درصد ,بسیاری ,مرطوب ,خانه معمولی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رشته تدوین باران صدا iranembberlin دانلود کتاب art گریتینگ دانلود آهنگ های جدید ایرانی مطلب سرا - مطالب عمومی و دانستنی املاک ملل وبلاگ تفریحی ایرانی فرهنگ بومی گیلان درس ازاد دانلود اهنگ ویدا خدا شاهده این روزا دانلود اهنگ فکر کنم ای یا کریم تو با ما داری دشمنی دانلود آهنگ بلدی قرش بدی بازیگر نقش شیرین در کودکی در پس از باران دانلود آهنگ لاو می جاستین بیبر پخش آنلاین موادی که از سنگها تهیه میشود کاربرد آنها شعر گردانی درس چهارم نگارش دوازدهم صفحه 76 هوسی در گذشته رابطه در حضورهمسراول صفهی 1 تا 19 جویا مجد