خانه معمولی رطوبت کم دارد ، با این حال بسیاری از گیاهان خانه محیطی مرطوب تر را ترجیح می دهند. برخی از گیاهان مورد علاقه از مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری که در آنها در لایه زیرین و مرطوب درختی بزرگ و جنگلی شکوفا می شود ، آمده اند. این منشاء بدان معنی است که این نوع گیاهان از نظر رشد در یک خانه معمولی ضعیف هستند. بسیاری از آئرویدها و محبوب ترین ارکیده ها در این دسته قرار می گیرند و حتی پیچک انگلیسی نیز به معنای رشد در جنگل های مرطوب و مه آلود است.

 

درصد قطع شود

برای این گیاهان ، رطوبت حتی 50 درصد کافی نیست ، و برخی از رطوبت را برای رسیدن به محدوده 80 درصد ترجیح می دهند. در عوض ، بسیاری از خانه ها به ویژه در ماه های زمستان ، به ویژه در ماه های زمستان با خشک شدن استخوان خشک می شوند و هوا و هوای گرم و خشک را در سرتاسر خانه منفجر می کنند. در این خانه ها ، رطوبت 20 درصد عموماً طبیعی است.

 

اگر ایده این است که گیاهان خود را به همان اندازه که می توانید به محیط طبیعی خود نزدیک کنید ، رشد می کنید ، در اینجا قطع ارتباط قابل توجهی وجود دارد. در نتیجه ، باغداران سرپوشیده برای همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش رطوبت هستند.

 


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاهان ,خانه ,رطوبت ,درصد ,بسیاری ,مرطوب ,خانه معمولی منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم ودانش کاربردی مسلمین جمشیدی لاهیجان مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان بلاگ خبری فروشگاه اینترنتی پولوتک پرسش مهر ریاست محترم جمهور دانلود روزانه | دانلود فیلم و سریال مجاز موقع قبیلة الظفیر العام و آل سویط الخاص افسران جوان جنگ نرم دریا دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید Velvet dream مصطفی دانلود باز تلگرام انشا درباره سوگ چگونه بدون شکن وارد تلگرام پییسی شویم علو رفته بازیگران ایتا با انروید پایین دانلود اهنگ وای لنز وای پورش بهزاد پکس کد اهنگ مرتضی جعفر زاده دانلود جلد دوم رمان قمار بین مرگ زندگی برای جاوا دانلود آهنگ اون منو خواست من اونو کوروش وانتونز کد اهنگ معسود صادقلو رفت