خانه معمولی رطوبت کم دارد ، با این حال بسیاری از گیاهان خانه محیطی مرطوب تر را ترجیح می دهند. برخی از گیاهان مورد علاقه از مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری که در آنها در لایه زیرین و مرطوب درختی بزرگ و جنگلی شکوفا می شود ، آمده اند. این منشاء بدان معنی است که این نوع گیاهان از نظر رشد در یک خانه معمولی ضعیف هستند. بسیاری از آئرویدها و محبوب ترین ارکیده ها در این دسته قرار می گیرند و حتی پیچک انگلیسی نیز به معنای رشد در جنگل های مرطوب و مه آلود است.

 

درصد قطع شود

برای این گیاهان ، رطوبت حتی 50 درصد کافی نیست ، و برخی از رطوبت را برای رسیدن به محدوده 80 درصد ترجیح می دهند. در عوض ، بسیاری از خانه ها به ویژه در ماه های زمستان ، به ویژه در ماه های زمستان با خشک شدن استخوان خشک می شوند و هوا و هوای گرم و خشک را در سرتاسر خانه منفجر می کنند. در این خانه ها ، رطوبت 20 درصد عموماً طبیعی است.

 

اگر ایده این است که گیاهان خود را به همان اندازه که می توانید به محیط طبیعی خود نزدیک کنید ، رشد می کنید ، در اینجا قطع ارتباط قابل توجهی وجود دارد. در نتیجه ، باغداران سرپوشیده برای همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش رطوبت هستند.

 


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاهان ,خانه ,رطوبت ,درصد ,بسیاری ,مرطوب ,خانه معمولی منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمنهای یو اف زاگرس چت|چت روم زاگرس|چت زاگرس|چت|چت روم دانلود کلیپ جدید صفحه رسمی نریمان جعفری طراحی سایت دانلود آهنگ های ایرانی کتابخانه عمومی میرزا قاسم مشکین شهر واردات انواع نژاد سگ اخبار سینمای ایران آموزش کسب درآمد رایگان از اینترنت آهنگ هجده سالم شده خدا سربازی سخته دانلوداهنگ هنوزم توایران دور دورهست قصة باجراو ماستاني كاملة انلود اهنگ شویی کردم گذر وه قورسونی اهنگ هندی جانه من چوپکه چوپکه تنگ کننده واژن گیاهی نی نی سایت معنی کلمات درس اوازی برای وطن پایه پنجم ابتدایی قسمت دوم سریال قسمت ماهم بشه بازی فندق اندروید2.3.6 نصب برنامه شکن