خانه معمولی رطوبت کم دارد ، با این حال بسیاری از گیاهان خانه محیطی مرطوب تر را ترجیح می دهند. برخی از گیاهان مورد علاقه از مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری که در آنها در لایه زیرین و مرطوب درختی بزرگ و جنگلی شکوفا می شود ، آمده اند. این منشاء بدان معنی است که این نوع گیاهان از نظر رشد در یک خانه معمولی ضعیف هستند. بسیاری از آئرویدها و محبوب ترین ارکیده ها در این دسته قرار می گیرند و حتی پیچک انگلیسی نیز به معنای رشد در جنگل های مرطوب و مه آلود است.

 

درصد قطع شود

برای این گیاهان ، رطوبت حتی 50 درصد کافی نیست ، و برخی از رطوبت را برای رسیدن به محدوده 80 درصد ترجیح می دهند. در عوض ، بسیاری از خانه ها به ویژه در ماه های زمستان ، به ویژه در ماه های زمستان با خشک شدن استخوان خشک می شوند و هوا و هوای گرم و خشک را در سرتاسر خانه منفجر می کنند. در این خانه ها ، رطوبت 20 درصد عموماً طبیعی است.

 

اگر ایده این است که گیاهان خود را به همان اندازه که می توانید به محیط طبیعی خود نزدیک کنید ، رشد می کنید ، در اینجا قطع ارتباط قابل توجهی وجود دارد. در نتیجه ، باغداران سرپوشیده برای همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش رطوبت هستند.

 


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاهان ,خانه ,رطوبت ,درصد ,بسیاری ,مرطوب ,خانه معمولی منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هیات منتظران حضرت مهدی(عج)شهراندیشه روش اصلاح ژنتیک کبوتر پلاکی و کبوتر زینتی موزیک جدید موزیکدان مـنِ پیش از تـ❤ـو احترام و ادب وب سایت رسمی اردبیل موزیک فایل کده My Unlimited planet معماری و طراحی دکوراسیون داخلی کد دستی شبکه های کارتی هاتبرد طرز کار با ردیاب تی دی مکس انشا درباره چو خواهی که نامت نماند نهان ها ته وا امید پوررسول بازنویسی حکایت صفحه 66 کتاب نگارش پایه هفتم سال تحصیلی 97 دانلود الفا دسکتاپ تلگرام بدون ضد با لینک مستقیم جلد دوم رمان قمار بین مرگ زندگی سوالات آزمون قلم چی نهم آبان طلسمات خیلی قوی با تاثیر فوری دانلود فیلم هندی جنجال دوبله فارسی