خانه معمولی رطوبت کم دارد ، با این حال بسیاری از گیاهان خانه محیطی مرطوب تر را ترجیح می دهند. برخی از گیاهان مورد علاقه از مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری که در آنها در لایه زیرین و مرطوب درختی بزرگ و جنگلی شکوفا می شود ، آمده اند. این منشاء بدان معنی است که این نوع گیاهان از نظر رشد در یک خانه معمولی ضعیف هستند. بسیاری از آئرویدها و محبوب ترین ارکیده ها در این دسته قرار می گیرند و حتی پیچک انگلیسی نیز به معنای رشد در جنگل های مرطوب و مه آلود است.

 

درصد قطع شود

برای این گیاهان ، رطوبت حتی 50 درصد کافی نیست ، و برخی از رطوبت را برای رسیدن به محدوده 80 درصد ترجیح می دهند. در عوض ، بسیاری از خانه ها به ویژه در ماه های زمستان ، به ویژه در ماه های زمستان با خشک شدن استخوان خشک می شوند و هوا و هوای گرم و خشک را در سرتاسر خانه منفجر می کنند. در این خانه ها ، رطوبت 20 درصد عموماً طبیعی است.

 

اگر ایده این است که گیاهان خود را به همان اندازه که می توانید به محیط طبیعی خود نزدیک کنید ، رشد می کنید ، در اینجا قطع ارتباط قابل توجهی وجود دارد. در نتیجه ، باغداران سرپوشیده برای همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش رطوبت هستند.

 


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاهان ,خانه ,رطوبت ,درصد ,بسیاری ,مرطوب ,خانه معمولی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جانان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. برنامه نویسی ،کتب.مقالات ،نرم افزار شادمهر کلاسیک آموزش دروس ابتدایی نمونه سوالات هشتم,نمونه سوالات هفتم,نمونه سوالات نهم | سکو دانش سایت جهرمی کنکور موسسه حقوقی گروه شیطان ستیزی استیکر تلگرام هوسي در گذشته رابط در حضور همسر اول با سلام آیا امکان ارسال این سریال ها به ایمیل من هست اگه امکان داره آدرس ایمیلم rezafarahani1397yaho تهیه خشت اجر حل صفحه۶۸نگارش دوم دبستان خرید کتاب نایاب مکرومه بافی آهنگ عرق توی 4لیتیری تلگرام طلایی ورژن۲.۳.۶go تمرین صفحه72 ریاضی پنجم ابتدایی دانلودهاتگرام برای اندروید2.3.7 لاله کارت چیست وچه مزایایی دارد