خانه معمولی رطوبت کم دارد ، با این حال بسیاری از گیاهان خانه محیطی مرطوب تر را ترجیح می دهند. برخی از گیاهان مورد علاقه از مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری که در آنها در لایه زیرین و مرطوب درختی بزرگ و جنگلی شکوفا می شود ، آمده اند. این منشاء بدان معنی است که این نوع گیاهان از نظر رشد در یک خانه معمولی ضعیف هستند. بسیاری از آئرویدها و محبوب ترین ارکیده ها در این دسته قرار می گیرند و حتی پیچک انگلیسی نیز به معنای رشد در جنگل های مرطوب و مه آلود است.

 

درصد قطع شود

برای این گیاهان ، رطوبت حتی 50 درصد کافی نیست ، و برخی از رطوبت را برای رسیدن به محدوده 80 درصد ترجیح می دهند. در عوض ، بسیاری از خانه ها به ویژه در ماه های زمستان ، به ویژه در ماه های زمستان با خشک شدن استخوان خشک می شوند و هوا و هوای گرم و خشک را در سرتاسر خانه منفجر می کنند. در این خانه ها ، رطوبت 20 درصد عموماً طبیعی است.

 

اگر ایده این است که گیاهان خود را به همان اندازه که می توانید به محیط طبیعی خود نزدیک کنید ، رشد می کنید ، در اینجا قطع ارتباط قابل توجهی وجود دارد. در نتیجه ، باغداران سرپوشیده برای همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش رطوبت هستند.

 


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاهان ,خانه ,رطوبت ,درصد ,بسیاری ,مرطوب ,خانه معمولی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تندیس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. موزیک بیس | دانلود اهنگ بیس دار مخصوص ماشین با کیفیت 320 tak service آهن نجفی زاده خبر شروینه وکلاشی فروشگاه سایت بلاگ بیست برندسازی تجاری طلبه ی چشم درشت شماره تماس تهیه محصولات09334336389 پیام داستان اواز برای وطن چیست رمان اجی های دوقلو شروشیطون پارت 1 در مورد زندگی علامه حلی تحقیق کنید بگویید او چه ویژگی هایی داشت که به دیدار امام زمانعج موفق شد؟ دانلودآهنگ مرتضی جعفرزاده قیدتموم دنیاروبخاطرچشات زدم دلتنگم غریبمو مردم از این دربه دری کرم شب تاب در نگارش دهم تجربی تحقیق درمورداینکه استخوان اسیب دیده درست جوش بخورد وترمیم شود اهنگ خداوندا دراین دنیای فانیبابا لیلی کیه من همونم عشیقترین ادمی روی زمین تنهم نظر نرو داستانی درباره آب یکجا بماند میگنذ