خانه معمولی رطوبت کم دارد ، با این حال بسیاری از گیاهان خانه محیطی مرطوب تر را ترجیح می دهند. برخی از گیاهان مورد علاقه از مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری که در آنها در لایه زیرین و مرطوب درختی بزرگ و جنگلی شکوفا می شود ، آمده اند. این منشاء بدان معنی است که این نوع گیاهان از نظر رشد در یک خانه معمولی ضعیف هستند. بسیاری از آئرویدها و محبوب ترین ارکیده ها در این دسته قرار می گیرند و حتی پیچک انگلیسی نیز به معنای رشد در جنگل های مرطوب و مه آلود است.

 

درصد قطع شود

برای این گیاهان ، رطوبت حتی 50 درصد کافی نیست ، و برخی از رطوبت را برای رسیدن به محدوده 80 درصد ترجیح می دهند. در عوض ، بسیاری از خانه ها به ویژه در ماه های زمستان ، به ویژه در ماه های زمستان با خشک شدن استخوان خشک می شوند و هوا و هوای گرم و خشک را در سرتاسر خانه منفجر می کنند. در این خانه ها ، رطوبت 20 درصد عموماً طبیعی است.

 

اگر ایده این است که گیاهان خود را به همان اندازه که می توانید به محیط طبیعی خود نزدیک کنید ، رشد می کنید ، در اینجا قطع ارتباط قابل توجهی وجود دارد. در نتیجه ، باغداران سرپوشیده برای همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش رطوبت هستند.

 


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاهان ,خانه ,رطوبت ,درصد ,بسیاری ,مرطوب ,خانه معمولی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر ستایش absouanyday سی گل 98music05 تنها تر از خدا پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان رها دانلود دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کولاک دانلود طراحی گرافیک | نمونه کارهای طراحی گرافیک | خدمات طراحی گرافیک خاطرات همینجوری دانلود هاتگرام ب روی ویندوز جواب صفحه62نگارش ششم فایده ها وضرر های احتمالی تغییر در ژن جانداران انشا پایه هشتم ص 53 لالایی مادر سرود ملی مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دانلود رمان رابطه ایی در حضور همسر اول دلتنگمو غریبم درمورد وام خودرو بالاله کارت فواید ومضرات تغییر ژن در جانداران پدر جناب سروان لیسانسه ها