گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشعار سرخ اطلاعات گردشگری از سرتاسر جنوب شرق آسیا پرو موزیک مبل و دکوراسیون برتر دانلود فیلم تور کیش کلش مستر - استراتژی و مپ وار و فارمینگ تان هال 8 تا 12 و... افزایش عضو کانال تلگرام |ارزانترین تعرفه فرش تبریزی دانلو آهنگ آی بالم گول بالام از چوخ گوزل نمونه‌سوال حقوق اساسی دکتر قاضی فیلم سوپرخارجی google chrome download free windows 7 setup دانلودترانه زود برگرد پیشم اسپانیایی هوسی دز گذشته مشاوره تحصیلی نظام وظیفه مشاوره تلفنی دانلوداهنگ بلدی بلدی ت بدی به همه لبتونشون بدی آره بلدم انشا طنز درباره ورود موش به خانه اموزش برش مانتوپیلیدار دانلود کتای جویامجد با پاسخ