گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سبزآبی دانلود آهنگ جدید سازندگان پیترو معتبرترین وارد کننده فلزیاب در کشور تعمیرات کامپیوتر سافت استارتر تازه های ادبی وسلامتی عاشقانه من و تو BOOM Studio Tabriz دانلود تحقیق ریشه درخت هوا ابری شکوف بهت زنگ زدم چرا دادی تماسمو رد سوری بیبی اگه نبود حواسم اونقدر بهت آهنگ باحال هنوتوایران دوردورهس فیزیولوژی انسان دانلود پاسخ کلیدی آزمون ۲۲ دی فعالیت ۲ صفحه ۶۷ اگر من به جای معلم بود دانلود آهنگ قلبم هنوز متروکه بی تو اینجا فقط تو خونه داری داستان روزا داریوش ساختن یک داستان باشعربازباران باترانه