گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات وکالت در اراک - کانون وکلای امین پروفایل سیاه | Profilesiah جیبوجت علم و فناوری neda وزارت حمایت از نخبگان و محققان ایران محیط پرنشاط در مدرسه چگونه است و ... فروشگاه ضرب المثل های اروپایی دیجیتال سیستم دانلود سگهای نگهبان 480 کد پیشواز تا زنده به هیشکی دل نمیبستم غمگین وناراحت هزینه تور نمایشگاه سبیت آلمان 2018 دانلود بازی کلمات برای اندروید2.3.6 جواب صفحه ۹۵ نگارش هشتم انواع شیر خشک هایمقوی ک باعت اضافه وزن بلندی قد میشود دانلوداهنگ ای خدا بسه دیگه شده دل خسته دیگه سریال ماکسیرا خلاصه داستان آیا درختان در شب دی اکسید کربن پس می دهند