گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

majalenama فروشگاه تخت خواب در اصفهان هنگه کرمانجی دوستی پادشاه پسورد روستای خوراوند لیان دانلود پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان زمانه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. یاس آپ اهنگ پسرک کبوده رنگ لبش دیدیش نذاری سر به سرش معنی حکایت صفحه ۶۶ نگارش هشتم سوال کارگاه نوآوری کارآفرینی کاردانش دانلود اهنگ از مهدی صدوقیان یار من رمان چشمهایش پریسا إ منو خسته ازاین دنیا نکن میخامت بقد جون قیمت فرش ۱۵۲۲۰۲ سانتی متری نقشه سالاری نقاشی کودکانه درمورداستفاده درست ازسوخت کد آهنگ پیشواز همراه اول فاطمه مهلبان موبوگرام برای اندروید2.3.7