گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هر چیزی که باید از بیمه بدونی رو اینجا بخون امیر کد ASSASSINS CREED مدرسه شادتر ، دلپذیر تر و با نشاط تر فروشگاه زیبایی و بهداشتی گیتی مارکت سوپر استار سرگذشت من gameforyou فروشگاه اینترنتی لاوان شاپ عشق و دیگر هیچ بازیگر نقش جوانی پیری عموغلام در پس از باران فیلم هندیه ما در قلبم شما هستیم بدون دانلود انگ کاش کور اولایدیم يا کريم داري با وا داستان در مورد دختری به نام رزاس که سن برداشت از شعر چو خواهي كه نامت نماند نهان مكن نام نيك بزرگان نهان حسن ظن وامانت داری امریکایی google chrome download free windows 7 setup دانلود س تضیح کارتون یک دختر بچه با مادرش به سفر میروند در راه مادرش از دنیا میروند دانلود سروش نسخه قدیم