گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

احساس سرد شخصی دستگاه چاپ بنر فلزیاب مشهد گفت ولفت صنایع دستی اصفهان News and Style and Download 104 محسن آباد همه چی موجوده والیبال 2020 جواب جدول صفحه 66 نگارش ششم ابت8ایی دیوانه شدم برگرد داتلوداهنگ لحظه جدایی مینا ازتایلان جواب صفحه ۵۴ نگارش سوم درس آزاد پنجم فرهنگ بومی ۲ اهنگ نیمه شب گذشتو من هنوز بیدارم دانلود آهنگ چه خوب شکست قلب منو از سعید بزمی پور عجله کار شیطان است بازنویسی ضرب المثل داستان از ادبیات فارسی یا زندگی واقعی افراد بنویسید eblagh.medu.irAccountCheckEmp