گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

dadgoostar شناخت خداوند زنده عیسی مسیح گیلیون | Gilion ابرک دوران هیئت عشاق المهدی(عج)خلخال خادمیاران حرم رضوی استان فارس مجمع انصار المحسن بیرجند-ansaralmohsen ░█░(|m-i-i-m |مجله اینترنتی ایران من})░█░ cheshmgir دانلود آهنگ اگه گریه م فرقی نداره نصب تلگرام طلایی برای اندروید پایین اهنگ محمد موزیگ دلم بردی دیگه چرا برام ناز میکنی بخدا داروندارم توی دنیا توی در خانوا بکن روسری را ب دانلود قسمت سوم فوتبالیستاها 20 درس آزادفرهنگ بومی ۲ کلاس پنجم دانلودخداجان درگرفتم تصویر نویسی انشا آزاد درس هفتم صفحه 84 دانلود برای دسکتاپ سهیل امشب نیا بیرون با صدای هایده تحقیق درباره اگر باران نمی بارید چه اتفاقی می افتد؟