گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون هواداران باشگاه استقلال حقوقدان حجاب کافه دانلود رول گردن زیارت جامعــه کــبیره شرکت مقاوم سازی افزیر دکتر سیکپ چاپ کارت ویزیت,چاپ کارت ویزیت خاص,چاپ ساک دستی,ساک دستی کاغذی,ساک تبلیغاتی,شاپینگ بگ,چاپ ساک دستی فوری داستان نویس چگونگی تاثیر افزایش کربن دی اکسید بردمای کره زمین ﭘﺮاﻛﺴﻲ ﻫﺎﻱ اﻣﺮﻭﺯ هزینه ترمیم پرده بکارتدر خرم اباد هاتگرام اولیه نگارش هفتم صفحه 73 تیم واليبال کلاس مادختر شیرین در سریال پس از باران ایا تا فردا برداشته میشود درامدتحلیلی برانقلاب اسلامی ایران انشا ذهنی درباره بیابان ونوجوان ایرانی