گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رز سیاه مک موزیک - دانلود آهنگ دريم هاوس نصب میز بیلیارد (شهر بیلیارد)09128480393 بهترین آهنگ های خارجی لذت سفر احساس سرد طراحی سایت | سارین وب پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان انشا در مورد یخچال برای درس آزاد درس ۴ فرهنگی دانلود هاتگرام برای ویندوز اپی روش راه اندازی هاتگرام بر روی کامپیوتر عسکر منصوری عهای قشنگ بوینم پریا عرب زاده طرفداری گام له گام جویا مجد هفتم درباره ویدیو راویتل معنی ضرب المثل باد اورده را باد میبرد تصویر نویسی صفحه ی55