گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش مواد اولیه استعلام بدهی خودرو واژه کلید تردمیل سینماتور دانلود فیلم دانلود فیلم و سریال دکوراسیون داخلی مجله تفریحی سرگرمی تیک و پیک Link line هوریون 43 اینچ فول اچ دی رمان ازدواج اجباری دریا و امیر پارت 1 نوحه وقت تشییع جنازه انگاری بال ملاعک میرسوندم به مولا سونامی اقیانوس هندو خلیج فرس دانلود ازمون ابان قلم چی فرهنگ بومی فارسی چهارم ابتدایی Register exam high school mandegar alborz 98 99 جلددوم رمان بودنت رادوست دارم دانلود رایگان کتاب نوروش جلد دوم سوالات آزمون شماره 4 گزینه 2 پایه یازدهم