گیاه باید با رطوبت زیاد محیط ، مرتباً مرطوب نگه داشته شود و این امر را در سینی مملو از سنگریزه و آب پر کنید.

 

در حالت ایده آل ، اکثر تولید کنندگان این گیاه را آسانتر می دانند که بتوانند این گیاهان زیبا و معتدل را در استرآییومها یا باغهای پوشیده از آن پرورش دهند و در آنجا از رطوبت بالا و نور پراکنده ای که بسیار دوست دارند استفاده کنند.

گیاه فیتونیا

سبک

به عنوان یک گیاه گرمسیری که به طور طبیعی در سایه روشن و مرطوب جنگلهای گرمسیری رشد می کند ، این گیاه هنگام رشد به عنوان گیاهچه ای ، شرایط مشابه را ترجیح می دهد. این نور از نور خورشید را دوست ندارد و ترجیح می دهد خورشید درخشان و غیرمستقیم ، مانند آنچه که توسط ویندوزهای شمالی روبرو می شود. همچنین در زیر چراغهای فلورسنت رونق خواهد گرفت.

 

خاک

Fittonia در خاک گلدان های استاندارد با پایه ذغال سنگ نارس به خوبی رشد می کند. خاک باید مقداری رطوبت را حفظ کند اما باید به خوبی تخلیه شود.


آموزش نگهداری انواع گل و گیاه گیاه ,رطوبت منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سریال کره ای | وب سایت کی دراما | Korean Drama مرجع مقالات رسمی ادوات کشاورزی عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی .:.بغض 13 ساله.:. SMH MMV تنوع موضوعی در تالار 707 تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر اسلامشهر زیورآلات و بدلیجات وبلاگ ،انجمن و شبکه اجتماعی اچ ای وی مثبت تهیه غذای شرکتی go ضرب المثل عاقل نکند تکیه بر دیوار شکسته لیست پروکسی آماده تلگرام درمورد وطن ششم دانلود فیلم اسلحه 2002 اهنگ سربازی هجده سالم شده دانلودایتا ورژن پایین زندگی پیش رو زندگی ت سر مقاله درمورد دوربین مداربسته تصویر نویسی صفخه 55